اخبار > بسیج همه امکانات و ظرفیت ها برای جمع آوری به موقع زباله در بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

بسیج همه امکانات و ظرفیت ها برای جمع آوری به موقع زباله در بندرعباس

 

بسیج همه امکانات و ظرفیت ها برای جمع آوری به موقع زباله در بندرعباس

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از بسیج همه امکانات و ظرفیت ها برای جمع آوری به موقع زباله از سطح مناطق شهری بویژه در منطقه یک و سه بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی خدمات شهری شهرداری بندرعباس ؛

اسماعیل موحدی نژاد افزود: عمل نکردن پیمانکار منطقه یک به تعهدات خود در قرارداد و ترک کار ، سبب انباشت زباله تا زمان جمع آوری در این منطقه شد.

وی بیان کرد: پیمانکاران تنظیف حتی پس از پایان قرارداد خود باید تا شش ماه نسبت به جمع آوری زباله در محدوده مورد نظر و تا زمان انتخاب پیمانکار جدید اقدام کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه پیمانکار منطقه یک بدلیل داشتن مشکلات مالی خود از ادامه فعالیت منصرف شده بود گفت: پس از اطلاع از این موضوع سامان بخشیدن به وضعیت این منطقه در دستور کار قرار گرفت و از امکانات سایر مناطق نیز در این بخش استفاده شد.

اسماعیل موحدی نژاد افزود: اکنون با بهره گیری از ماشین آلات و نیروی انسانی دیگر مناطق و سازمان های تابعه شهرداری بندرعباس جمع آوری زباله در منطقه یک به سرعت در حال انجام است.

وی تصریح کرد: بزودی پیمانکار جدید برای این منطقه مشخص می شود و با پیمانکار قبلی نیز بدلیل عمل نکردن به تعهدات خود بر اساس قانون رفتار خواهد شد.

این مقام مسئول همچنین اضافه کرد: در منطقه سه و شهرک پیامبر اعظم (ص) که در روزهای گذشته حجم زباله های تولیدی شهروندان بالا بود امور جمع آوری با حداکثر فعالیت پیمانکار مربوطه در حال انجام است.

اسماعیل موحدی نژاد به شهروندان اطمینان داد که جمع آوری به موقع زباله از سطح مناطق در الویت برنامه های خدمات شهری شهرداری بندرعباس قرار دارد و این امر با قوّت انجام می شود


١٠:٥٤ - جمعه ٢٣ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٦٩٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٤خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 70955 

بازدید امروز : 91 

کل بازدید : 194568