اخبار > معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس مطرح کرد:


  چاپ        ارسال به دوست

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس مطرح کرد:

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس مطرح کرد:

مسائل فرهنگی و اجتماعی دغدغه شهرداری بندرعباس/ ایجاد فرهنگسرای مجازی در راستای آموزش شهروندی افزایش شادی و نشاط شهروندان از طریق برنامه های متنوع از بستر فضای مجازی

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با بیان اینکه فرهنگسرای مجازی در راستای ارتقاء آگاهیهای جامعه از طریق فرهنگ شهروندی و تقویت روحیه نشاط شهروندان در زمان کرونا بوده است، گفت: همواره توجه به مسائل فرهنگی،  اجتماعی و ورزشی یکی از دغدغه های اصلی این سازمان است.

اسماعيل موحدی نژاد به تشریح عملکرد سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری پرداخت.

موحدی نژاد تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم که در سازمان باید به آن توجه کرد موضوعات فرهنگی است زیرا که در نامگذاری سازمان بحث فرهنگ در طلیعه نام این سازمان به عنوان یکی از مولفه های اصلی اهداف تشکیل این سازمان به آن اشاره شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه مسائل فرهنگی، اجتماعی و ورزشی یکی از موضوعات مهم شهرداری بندرعباس است گفت: امروز باید به نقش آموزش در ایجاد فرهنگ توجه ویژه شود و ارتباط بین مردم و مجموعه شهرداری و آگاهی رسانی عمومی در این زمینه را افزایش دهیم.

موحدی نژاد با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور ادامه داد: بالغ بر 5 ماه است که کشور درگیر ویروس کرونا است  که وجود این بیماری ارتباط چهره به چهره بین مردم با مجموعه شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی و برنامه های آموزشی به صورت حضوری را با مشکل مواجهه کرده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: یکی از اهداف اصلی برای گذر از این شرایط و استفاده بهینه از زمان در زمان شیوع بیماری کرونا ایجاد فرهنگ سرای مجازی بود که استفاده از بستر فضای مجازی برای آموزش شهروندان است.

وی تصریح کرد: در همین راستا در صد د هستیم تا دوره های آموزشی را از طریق فضای مجازی برگزار کنیم که خوشبختانه اقدامات خوبی صورت گرفته و هماهنگی های داخلی  آن به سرانجام رسیده است.

اسماعیل موحدی نژاد درادامه افزود: مقوله آموزش مبحث بسیار مهمی است که  مجموعه شهرداری و سیستم سازمان در پی آن هستند که فضای شاد و مفرح آموزشی را در درون خانواده ها از طریق این دستورالعمل ارائه کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: راه اندازی  فرهنگسرای مجازی به این شکل و شیوه در واقع برای اولین بار است که در کشور اتفاق می افتد


٠٨:٠٣ - يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٤٤٩    /    تعداد نمایش : ١٧٨خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 66248 

بازدید امروز : 13 

کل بازدید : 175349