دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 49844
 بازدید امروز : 107
 کل بازدید : 115422
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/1563
اخبار > رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از همسطح سازی قطعه ۲۴ آرامستان خبرداد.


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از همسطح سازی قطعه ۲۴ آرامستان خبرداد.

بهمن نژاد بندری خبر داد:

 همسطح سازی قطعات ۲۴ و ۲۶ آرامستان بندرعباس

 رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از همسطح سازی قطعه ۲۴ آرامستان خبرداد.

علیرضا بهمن نژاد بندری در این ارتباط اظهار کرد: پروژه هم سطح سازی قطعات با هدف زیباسازی و تسهیل در تردد زائران اهل قبور در حال اجرا است.

 وی با اشاره به اینکه یکسان سازی سطح قطعات باعث ایجاد فضایی مناسب برای حضور زائران شده است، افزود: اجرای هم سطح سازی قطعه ۲۴ بهشت زهرا(س) بندرعباس به میزان ۳۸۵۰ مترمربع آغاز شده که اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال را به خود اختصاص داده است.

 

 بهمن نژاد اضافه کرد: هم سطح سازی قبور موجب تردد آسان و ایجاد فضای مناسب و پاکیزه خواهد شد که جلب رضایت شهروندان و خصوصا جانبازان و معلولان را به دنبال دارد.

 رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد: در همین راستا، پروژه هم سطح سازی قطعه ۲۶ در ابعاد ۳۴۵۰ متر مربع نیز آغاز شده است.

 این مقام مسئول در پایان گفت: با توجه به اینکه مراحل مخلوط ریزی، تثبیت، شن ریزی و موزائیک کاری قطعات مستلزم صرف هزینه و زمان بوده و با توجه به اینکه کلیه امور عمرانی شامل نصب و تعمیر سنگ قبور، نصب صندلی و ساخت آلاچیق توسط سازمان انجام می گیرد از شهروندان گرامی تقاضا داریم ضمن همکاری با واحد اجرایی و عمرانی سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از بکارگیری اشخاص ثالث در محوطه بهشت زهرا(س) بندرعباس خودداری کنند.

 وی در انتها نیز عنوان کرد: متوسط هزینه هم سطح سازی و موزائیک کاری به ازای هر قبر معادل ۷ میلیون ریال است که در لیست عوارض بهاء سازمان تنها مبلغ یک میلیون و نهصد و هشتاد هزار ریال اخذ شده و مابقی از اعتبارات داخلی سازمان هزینه می شود

 ١٣:٠٨ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٩٧٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٤خروج