دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 49839
 بازدید امروز : 96
 کل بازدید : 115411
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/1250
اخبار > غذادهی سگ‌های سایت تل‌سیاه جدی‌تر از قبل در حال انجام است


  چاپ        ارسال به دوست

غذادهی سگ‌های سایت تل‌سیاه جدی‌تر از قبل در حال انجام است

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس:

غذادهی سگ‌های سایت تل‌سیاه جدی‌تر از قبل در حال انجام است

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: هرگونه اخبار و اطلاعات مبنی بر بی‌غذایی سایت نگهداری سگ‌های بدون صاحب در تل سیاه کذب محض است. اسماعیل موحدی‌نژاد با اشاره به ساماندهی و مدیریت اصولی سایت محل نگهداری سگ‌های بدون‌صاحب در محل تل‌سیاه، اظهار کرد: عده‌ای اصرار دارند که بگویند وضعیت این مکان مناسب نیست، در حالی که آبرسانی و غذارسانی به سگ‌های بدون صاحب جمع‌آوری شده از سطح شهر به صورت منظم و روزانه در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه این اخبار صرفا سیاه‌نمایی بوده و اهداف خاصی را دنبال میکند، افزود: با انجام بهسازی و ساماندهی سایت محل نگهداری حیوانات بدون صاحب، کار نگهداری نیز با جدیت بیشتری دنبال می‌شود.

اين  مقام مسئول تاکید کرد: علاقمندان و حامیان واقعی سگ‌های بدون صاحب می‌توانند کمک‌های خود شامل غذا، یخ، ابزار و وسایل مورد نیاز و غیره را به محل سایت تحویل داده تا مورد استفاده قرار بگیرد.

معاون شهردار بندرعباس تصریح کرد: با شرایط و اتفاقاتی که طی  هفته گذشته توسط عده‌ای به بهانه‌های واهی در محل نگهداری پیش آمد، ورود کلیه افراد غیر مسئول، تا اطلاع ثانوی با دستور مقامات شهرستان ممنوع است.

وی گفت: به دنبال این ممنوعیت، عده‌ای گمان می‌کنند که حیوانات موجود بدون آب و غذا مانده‌اند در صورتی که کار غذادهی و آبرسانی از هفته قبل با جدیت در حال انجام بوده و مستندات آن موجود است.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود شهروندان در مسیر سیاه‌نمایی برخی افراد حرکت نکرده و بجای آن، حمایت‌های لازم را شخصا از سایت محل نگهداری داشته باشند


٠٧:٥٤ - شنبه ١ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٧٦٨٦    /    تعداد نمایش : ١٤٨خروج