دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩
ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 51784
 بازدید امروز : 119
 کل بازدید : 122058
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/1301
اخبار > صرفه‌جویی در منابع یکی از اهداف طرح تپش بندرعباس است


  چاپ        ارسال به دوست

صرفه‌جویی در منابع یکی از اهداف طرح تپش بندرعباس است

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس:

صرفه‌جویی در منابع یکی از اهداف طرح تپش بندرعباس است

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: یکی از مشکلات اساسی که شهرداری بندرعباس برای انجام امور مورد نیاز شهروندان با آن رو به رو است کمبود منابع است و بیشترین هزینه در حوزه خدمات شهری شهرداری بندرعباس مربوط به هزینه‌های جمع‌آوری زباله است.

اسماعیل موحدی نژادبیان کرد: امسال در معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس طرح تپش (تفکیک پسماند شهری) را آغاز کردیم و برنامه‌ریزی بسیار متنوعی در این زمینه در بحث آسیب‌شناسی، فرهنگ‌سازی و آموزش، خود ارزیابی و راستی آزمایی صورت پذیرفته است.

وی افزود: این طرح هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه شهر ایده آل در بندرعباس که فرصت خوبی برای ارائه تجارب شهرداری مختلف کشور بود نیز به بازدیدکنندگان معرفی شد.

موحدی نژاد تصریح کرد: پس از گذشت پنج الی شش ماه از اجرای طرح تپش در بندرعباس، این طرح بسیار خوب مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است و در مراحل پایانی آزمایش این طرح هستیم.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی ما در طرح تپش مبحث صرفه‌جویی در منابع است، ابراز کرد: ما موضوعاتی همچون جمع‌آوری سطل‌های زباله از سطح شهر، جمع‌آوری زباله‌ها به صورت یک روز در میان و صرفه‌جویی در هزینه‌های جمع‌آوری زباله را در دستور کار قرار داده‌ایم.

این مقام مسئول اضافه کرد: یکی از طرح‌هایی که در سال‌های اخیر در شهرداری بندرعباس اجرایی شده است، طرح محله به محله است که با هدف درخواست‌های شهروندان اولویت خدمات شهری در محلات مختلف تأمین شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی که شهرداری بندرعباس برای انجام امور مورد نیاز شهروندان با آن رو به رو است، کمبود منابع است و بیشترین هزینه در حوزه خدمات شهری شهرداری بندرعباس مربوط به هزینه‌های جمع‌آوری زباله است.

 موحدی نژاد گفت: طرح تپش در راستای صرفه‌جویی در هزینه‌های شهری اجرایی شده است و با این صرفه‌جویی به دنبال گسترش خدمت‌رسانی در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محلات بندرعباس هستیم.


٠٧:٣٠ - پنج شنبه ٩ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٦خروج