اخبار > موحدی‌نژاد با عذرخواهی از شهروندان،خدمات‌رسانی پیمانکار جدید تنظیف منطقه یک از ابتدای آذرماه آغاز می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

موحدی‌نژاد با عذرخواهی از شهروندان،خدمات‌رسانی پیمانکار جدید تنظیف منطقه یک از ابتدای آذرماه آغاز می‌شود

 

موحدی‌نژاد با عذرخواهی از شهروندان:

خدمات‌رسانی پیمانکار جدید تنظیف منطقه یک از ابتدای آذرماه آغاز می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از تعیین تکلیف پیمانکار تنظیف در محدوده منطقه یک شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس، اسماعیل موحدی‌نژاد ضمن عذرخواهی از شهروندان و تقدير از زحمات پاكبانان عزيزبابت مسائل پیش آمده در جمع‌آوری زباله‌های سطح منطقه یک شهری، اظهار کرد: متاسفانه از اوایل آبان ماه جاری، شرکت پیمانکار تنظیف منطقه یک با اعلام وجود مشکلات مالی از ادامه خدمات‌دهی امتناع کرده است.

وی با اشاره به اینکه پس از این مسئله مدیریت شهرداری منطقه با استفاده از ماشین‌آلات روباز و تهیه وسایل و لوازم مورد نیاز انفرادی کارگران مانند دستکش، بيل و غیره راسا اقدام به جمع آوری زباله‌ها کرده است، افزود: با وقوع این مسئله، یک مرحله فراخوان مناقصه تعیین شرکت پیمانکاری تنظیف برگزار شد که متاسفانه هیچ شرکتی در این مناقصه شرکت نکرد و مناقصه به مرحله دوم رسید.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش ضمن قدردانی از کارگران بخش تنظیف که طی این مدت تلاش زیادی برای جمع‌آوری زباله‌ها دارند، ادامه داد: در مرحله دوم، یک شرکت برنده مناقصه شده و اکنون در مرحله عقد قرارداد است.

این مقام مسئول همچنین با اظهار اینکه تعداد مناطق مدیریتی شهرداری بندرعباس به چهار منطقه افزایش یافته است، گفت: شهرداری هم‌اکنون در حال انجام تغییرات، تشریفات اداری و ساختارسازی بر اساس چارت جدید بوده و همین موضوع موجب بروز مسائل جدید شده است.

موحدی‌نژاد در انتها نیز تاکید کرد: با انجام تشریفات و مسائل حقوقی مربوط به شرکت جدید تنظیف در این منطقه، کار جمع آوری زباله‌ها از ابتدای آذرماه به صورت مکانیزه انجام می‌شود


١٠:٥٨ - جمعه ٢٣ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٦٩٢٧    /    تعداد نمایش : ٩٨خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 60479 

بازدید امروز : 105 

کل بازدید : 152299