دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 48846
 بازدید امروز : 81
 کل بازدید : 112366
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/1719
اخبار > طرح خلاقانه معاونت خدمات شهری بندرعباس در اینستاگرام


  چاپ        ارسال به دوست

طرح خلاقانه معاونت خدمات شهری بندرعباس در اینستاگرام

طرح خلاقانه معاونت خدمات شهري بندرعباس در اينستاگرام

 در آينده نزديک بخشي از سياست گذاري معاونت خدمات شهري بر اساس ارتباط و نظرات مردم اجرا مي شود.

در اقدامي ابتکاري اخيرا بخش برنامه ريزي معاونت خدمات شهري اقدام به ايجاد صفحه ارتباط با مردم در اينستاگرام نموده است.

در همين ارتباط معاونت خدمات شهرداري موحدي نژاد در مصاحبه با روزنامه نداي هرمزگان بيان داشت: قصد داريم طبق يک سياست گذاري عمده موضوعات مهم مربوط به خدمات شهري را در نظرسنجي با مردم اهميت گذاري کنيم و بر اساس نظرات غالب مردمي روي موضوعات مهم اقدام به رفع مشکلات و اجراي امور نماييم.

موحدي نژاد افزود: معتقدم يک حلقه مفقوده در زمينه ارتباط بين شهرداري و شورا ، پيمانکاران تحت مجموعه شهرداري و مردم وجود دارد، بطور مثال هنوز خيلي ها مطلع نيستند که هدف شهرداري در حوزه تنظيف شهر ، حذف مخزن هاي زباله و تشويق مردم به گذاشتن کيسه زباله در راس ساعت 9 شب در مقابل منازلشان است.در اين زمينه البته شايد پيمانکاران انتقال زباله راس ساعت مقرر فعاليت نکنند و اين يک ضعف هست که بايد برطرف شود اما مهم ارتباط گيري با مردم براي اجراي چنين امور مهم و نظر خواهي از آنان است که فضاي مجازي بهترين فرصت را براي ارتباط گيري دو طرفه با مردم فراهم نموده است.

در ادامه کريم زاده مسؤل بخش برنامه ريزي و مجري اجراي نظر سنجي اينستاگرامي معاونت خدمات شهري با ذکر اينکه اين ابتکار سبب تشخيص مهمترين اولويت هاي اجرايي خواهد شد به خبرنگار نداي هرمزگان گفت: اجراي موفق اين طرح به نظر تک تک مردم شهر بندرعباس مربوط است از اين از همه شهروندان فعال در اينستاگرام تقاضا دارم در نظر سنجي ها و طرح هاي با جايزه معاونت خدمات شهري که به نوعي خدمت خودشان و اينده شهر است مشارکت نمايند. وي گفت: ما بر اساس اولويت ها 13 موضوع را در نظر سنجي اهميت قرار داده ايم موضوعاتي نظير حمل زباله، نظافت شهري، فضاي سبز، پسماند زباله، وضعيت متکديان و ... در نظر سنجي گذاشته و سپس با راي مردم به 4 گزينه با اهميت تر خواهيم پرداخت.

وي در ادامه افزود: البته معاونت خدمات شهري در برخي امور از نظرات کارشناسان و صاحب نظران آن حوزه بهره مي گيرد بطور مثال در موضوع ساماندهي دکه هاي شهري و حتي در قضيه ساماندهي حيوانات ولگردي شهري در حال همکاري با تشکل هاي غير دولتي حامي حيوانات هستيم و در صدد آماده سازي پناهگاهي براي سگ هاي ولگرد هستيم.

آدرس اينستاگرام معاونت خدمات شهري: khadamtshari_bnd

 

 

 

 

 

 


٠٧:٥٠ - شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٣خروج