اخبار > معاون خدمات‌شهری شهرداری بندرعباس خبر داد


  چاپ        ارسال به دوست

معاون خدمات‌شهری شهرداری بندرعباس خبر داد

معاون خدمات‌شهری شهرداری بندرعباس خبر داد

برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان مدیریت تخلفات شهری

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم، کنترل خشم و احکام اسلامی ویژه کارکنان مدیریت تخلفات شهری خبر داد.

  اسماعیل موحدی‌نژاد در این ارتباط اظهار کرد: ارتقاء علمی و کیفی واحدهای رفع تخلفات باعث افزایش سطح آگاهی و اعتماد شهروندان به عملکرد شهرداری می‌شود.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری این دوره‌های آموزشی، افزود: به منظور افزایش دانایی و آگاهی کارکنان این مدیریت، دوره‌های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم با هماهنگی دادستان و معاونت پیشگیری از جرم دادگستری استان برگزار شده است.

معاون خدمات‌شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به حضور 166 نفر از پرسنل این مدیریت در سلسله دوره‌های یاد شده، گفت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان تبلیغات اسلامی، دوره‌ آموزشی احکام و اخلاق اسلامی نیز ویژه این افراد برگزار شده است.

موحدی‌نژاد همچنین از برگزاری دوره کنترل خشم و قوانین حقوقی در حوزه مربوط به اراضی و جلوگیری از تخلفات و ساخت و سازهای غیر مجاز خبر داد و تصریح کرد: سایر دوره‌های آموزشی لازم ویژه کارکنان این بخش که ارتباط زیادی با شهروندان دارند، تا پایان

 

سال جاري برگزار مي گردد.


٠٨:٢٦ - دوشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١١١٨٤    /    تعداد نمایش : ١٢٩خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 63605 

بازدید امروز : 118 

کل بازدید : 165783