اخبار > بازگرداندن ۹۳ بهبود یافته دارای اعتیاد به آغوش خانواده هایشان توسط شهرداری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

بازگرداندن ۹۳ بهبود یافته دارای اعتیاد به آغوش خانواده هایشان توسط شهرداری بندرعباس

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس ؛ اسماعیل موحدی نژاد افزود: تيمي متشکل از شهرداری بندرعباس و نیروی انتظامي ، بهبود یافتگان غیربومی را در این سفر همراهی می کنند و پس از رسیدن به شهرهای مبدا ، آن ها را به خانواده هایشان و یا مراکز مربوطه تحویل می نمایند.

 

وی بیان کرد: بازگشت معتادان بهبود يافته به دامان خانواده هايشان ، امید بخشی به زندگی و حفظ سلامت و امنیت شهروندان هرمزگانی از اهداف اجرای طرح درمان و ارجاع معتادان به شهرهای محل سکونت شان است.

 

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس تصریح کرد: شهرداری بندرعباس براساس مسئولیت های اجتماعی خود همواره معتادان پُرخطر را از سطح معابر جمع آوری و برای انجام مراحل درمان تحویل مراکز ترک اعتیاد می نماید.

 

اسماعیل موحدی نژاد اظهارکرد: سالانه معتادان و متکدیان زیادی از نقاط مختلف کشور روانه کلانشهر بندرعباس می شوند و ضمن به خطر انداختن امنیت و سلامت شهروندان ، چهره شهر را هم نازیبا کنند.

 

وی یادآور شد: طرح های جمع آوری، درمان و ارجاع معتادان متجاهر در بندرعباس با حمایت استاندار محترم ، معاون سياسي استانداري هرمزگان، فرماندار بندرعباس، مقام محترم قضايي و انتظامي ، دبير شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، اداره كل بهزيستي و دیگر دستگاه های مسئول انجام می شود. 

 

این مقام مسئول در حوزه خدمات شهری گفت: شهرداری بندرعباس با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده در سال های گذشته تعدادی از بهبود یافتگان بومی را در محل های مناسب به کار گرفت و زمینه اشتغال آنان را فراهم کرد.

 

اسماعیل موحدی نژاد در پایان از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده معتادان و متکدیان پُرخطر در محلات و یا سایر نقاط شهر به سامانه ۱۳۷ شهرداری بندرعباس اطلاع دهند.


١٠:١٠ - يکشنبه ٣٠ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١١٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٨٨خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 60461 

بازدید امروز : 42 

کل بازدید : 152236