اخبار > با عرضه کنندگان غیر بهداشتی آبزیان در بندرعباس برخورد می شود


  چاپ        ارسال به دوست

با عرضه کنندگان غیر بهداشتی آبزیان در بندرعباس برخورد می شود

با عرضه کنندگان غیر بهداشتی آبزیان در بندرعباس برخورد می شود

به گزارش روابط عمومی خدمات شهری شهرداری بندرعباس؛

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: بر اساس دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان از این پس عرضه آبزیان به صورت دست فروشی جرم بوده و در صورت مشاهده ، آبزیان و ابزار فروش هر دو معدوم سازی می شوند.

اسماعیل موحدی نژاد اضافه کرد: فرد یا افراد خاطی عرضه کننده غیر بهداشتی آبزیان نیز به مراجع قضایی معرفی و شناور آنان توقیف می شود.

وی با قدردانی از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ، فرماندار بندرعباس و فرمانده انتظامی شهرستان در حمايت از این طرح تصریح کرد: حفظ سلامت عموم شهروندان بویژه در دوران سخت بیماری کرونا از الویت های دستگاه های مسئول در برخورد با متخلفان است.

🔹این مقام مسئول همچنین پیشگیری از اوج گیری دوباره کرونا در هرمزگان و جلوگیری از به خطر افتادن سلامت مردم را از دیگر دلایل تعیین مجازات برای دست فروشان غیر بهداشتی آبزیان اعلام کرد.

اسماعیل موحدی نژاد گفت: اکنون زیر ساخت های لازم برای عرضه بهداشتی آبزیان در بازار جدید ماهی فروشان محله پشت شهر فراهم شده است و از مردم تقاضا می شود به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده شان تنها از مراکز بهداشتی دارای مجوز مایحتاج روزانه خود را تامین کنند.

وی همچنین یادآور شد: همانند گذشته آماده ایم تا دست فروشان را در مکان های مناسب ساماندهی کنیم و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.

موحدی نژاد در پایان نیز از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده فعالیت دست فروشان آبزیان در هر نقطه از شهر به شماره ۱۳۷ شهرداری بندرعباس اطلاع دهند.


١٩:٤٢ - دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٦٧١    /    تعداد نمایش : ١٣٦خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 60466 

بازدید امروز : 68 

کل بازدید : 152262