دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩
ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 51798
 بازدید امروز : 158
 کل بازدید : 122097
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1913
اخبار > جابجایی 160 واحد صنفی به مجتمع بنکداران بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

جابجایی 160 واحد صنفی به مجتمع بنکداران بندرعباس

جابجایی 160 واحد صنفی به مجتمع بنکداران بندرعباس

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از جابجایی و انتقال 160 واحد صنفی به مجتمع بنکداران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس، اسماعیل موحدی نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: جابجایی بنکداران از مرکز شهر بندرعباس به مکان جدید جزو مسائل مهم شهری بود که از سال‌ها قبل پیگیری آن در دستور کار قرار داشته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 160 واحد صنفی به مجتمع بنکداران به مکان جدید که یک مجتمع بزرگ است، منتقل شده‌اند، افزود: جابجایی بنکداران از مرکز شهر به مکان جدید بسیاری از مشکلات ترافیکی مرکز شهر را مرتفع کرده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این واحدهای صنفی در مرکز شهر با کمبود فضای مناسب برای تخلیه و بارگیری مواجه بودند و فعالیت آنها سبب ایجاد ترافیک و مشکلات ورود و خروج کامیون‌های مواد غذایی شده بود که با جابجایی بنک‌داران به یک مجتمع واحد، نظام توزیع و ساماندهی این صنوف تغییر یافته و علاوه بر آن باعث اشتغالزایی و کاهش هزینه‌ها شده است.

موحدی نژاد با بیان اینکه با این اقدام اساسی، امکان نظارت بیشتری در مجتمع جدید بر عملکرد این صنوف وجود دارد، ادامه داد: خوشبختانه در جابجایی این واحدهای صنفی، 125 واحد همکاری لازم را داشته و اقدام به جابجایی کردند.

وی اضافه کرد: متاسفانه بر اساس قانون و طبق آراء کمیسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری‌ها، 35 واحد که از جابجایی خودداری کرده بودند، پلمپ شده است.

در پایان معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از پيگيريهاي ویژه فرماندار محترم و همكاري وهمراهي رييس و اعضاء محترم اتحادیه صنف بنکداران بندرعباس تشکر و قدردانی کرد.


١٦:٥٥ - شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٦٥٢    /    تعداد نمایش : ١٢خروج