اخبار > اسماعيل موحدي نژاد طی پیامی روز جهانی کارگر را به جامعه کارگران تبریک و از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند آنان به ویژه پاکبانان و سبز پوشان شهرداري بندرعباس، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده است.


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعيل موحدي نژاد طی پیامی روز جهانی کارگر را به جامعه کارگران تبریک و از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند آنان به ویژه پاکبانان و سبز پوشان شهرداري بندرعباس، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده است.

به گزارش روابط عمومي  حوزه معاونت خدمات شهری، اسماعيل موحدي نژاد  طی پیامی روز جهانی کارگر را به جامعه کارگران تبریک و از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند آنان به ویژه پاکبانان و سبز پوشان شهرداري بندرعباس، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده است.
موحدي نژاد در این پیام با اشاره به نکوداشت یازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر که مصادف با ماه مبارک و پربرکت رمضان شده است، اذعان داشت:به پاس خدمات صادقانه و بی وقفه نارنجی پوشان و سبزپوشان و كارگران آرامستان (غسالين )شریف شهرداری بندرعباس كه در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، که این روزها بدون هیچ توقعی و حتی لحظه ای تامل مشغول خدمت رسانی هستند و در شرایط فعلی فراتر از گذشته خدمات ارائه مي نمايند، شایسته است از خدمات کوشای این عزیزان قدردانی نمایم و قطعا تلاش دلسوزانه این عزیزان در این شرایط بحرانی در افکار شهروندان فهیم بندرعباس باقی خواهند ماند.
و در پایان اين مقام مسئول   یادآور شد اینجانب ضمن قدردانی از پاکبانان و سبزبانان متعهد و پرتلاش، این روز خجسته را به یکایک آنان تبریک عرض نموده و کامیابی و بهبودی همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم


٢١:٢٥ - شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١١٣١٠    /    تعداد نمایش : ١٤٧خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 70936 

بازدید امروز : 37 

کل بازدید : 194514