اخبار > لزوم توجه مردم به ساعات جمع آوری زباله


  چاپ        ارسال به دوست

لزوم توجه مردم به ساعات جمع آوری زباله

موحدی نژاد مطرح کرد:
لزوم توجه مردم به ساعات جمع آوری زباله

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: عدم همکاری مردم در به موقع گذاشتن زباله ها در وقت تعیین شده معضلی است که همواره شهرداری ها با آن دست و پنجه نرم می کنند.

به گزارش روابط عمومی معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس، اسماعیل موحدی نژاد در این خصوص اظهار کرد: عدم توجه برخی همشهریان در خصوص ساعات جمع آوری پسماند های خانگی موجب بروز برخی مشکلات و نیز انتشار آلودگی می شود که قانون گذار به شهرداری این اجازه را داده است  با استفاده از ماده ۱۶ قانون مدیریت پسماند با این افراد برخورد نماید.

وی در ادامه افزود:  از شهروندان عزیز تقاضا داریم در وقت تعیین شده ساعت21 شب زباله های خود را درب خانه ها بگذارند.

موحدی نژاد تصریح کرد: متاسفانه در برخی از مکانها دیده می شود که برخی از شهروندان صبح زباله ها خود را در مکانهای غیر از مکان تعیین شده رها میکنند که این موضوع سبب جمع شدن حیوانات موذی و پاره شدن کیسه های زباله توسط زباله گردهاو گربه ها و سگهای ولگرد و دیگر حیوانات می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس ادامه داد: ارتقای فرهنگ شهروندی در همکاری با شهرداری در جلوگیری از انباشت زباله‌ها در کوچه‌ها و خیابان‌ها ضروری است.

وی. در پایان تاکید کرد : عدم همکاری مردم نه‌تنها باعث تولید بیماری، بوی تعفن و زشتی چهره شهر می‌شود بلکه می‌تواند به‌وسیله آلوده کردن خاک، آب و هوا زیان‌های بهداشتی و زیست‌محیطی را به بار آورد.


١٥:١٤ - سه شنبه ٣١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٣٩٨    /    تعداد نمایش : ٣١٢خروج
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-گلشهر جنوبی- خیابان فجر(سمدو) - کوچه عدالت یک- ساختمان حوزه معاونتهای شهرداری بندرعباس معاونت خدمات شهری

07633625030

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 70952 

بازدید امروز : 75 

کل بازدید : 194552